درباره ما

کلینیک ساختمانی کامیاب با امید و توکل به پروردگار متعال و با در نظر گرفتن شرایط روز دنیا مجموعه ‌ای راه اندازی نموده که بتواند در عصر سرعت و تکنولوژی پاسخگوی نیاز سازندگان، فروشندگان کالا های ساختمانی و همچنین مصرف کنندگان محترم باشد.

در همین راستا، این مجموعه با در اختیار گرفتن نمایندگی رسمی برندهای مطرح ایرانی و خارجی کالاهای مختلف ساختمانی سعی بر این داشته با مجموعه ای کامل، در حداقل زمان، کالاهایی با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و از همه مهمتر با بهترین خدمات در دسترس متقاضیان محترم قرار دهد.

 در حال حاضر کلینیک ساختمانی کامیاب در زمینه ی شیرآلات بهداشتی، سرویس های بهداشتی، سینک - هود - اجاق گاز، تاسیسات، درب های داخلی و ضد سرقت با بالاترین تنوع برند آماده ی ارائه ی کالا و خدمات می باشد.

در کنار محصولاتی که ذکر شد، کلینیک ساختمانی کامیاب در راستای توسعه ی فعالیت های خود و خدمت رسانی هرچه بهتر به مصرف کنندگان عزیز، همواره تلاش نموده کالاهایی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را به مجموعه‌ی خود اضافه نموده تا بتواند پاسخگوی نیاز همه ی مشتریان خود در تمام نقاط تهران و شهرستان ها باشد.

ما مجموعه ای از بهترین ها را برای شما که بهترین ها را خواستارید جمع آوری نموده و شرایط یک خرید ایده‌آل را با صرف حداقل زمان مهیا کرده ایم، باشد که شما نیز ما را در این راه یاری نموده و با اعتماد خود ما را سرافراز فرمایید.

همواره پذیرای شما عزیزان در محل دفتر خود هستیم و قدوم شما را ارج می نهیم؛  همچنین در صورت نیاز، کارشناسان و مدیر فروش مجموعه، آماده ی برگزاری جلسات در محل پروژه و یا شرکت های ساختمانی می باشند.